מהן הסיבות העיקריות להפיכת ברלין לעיר אידיאלית למגורים?

שמה של ברלין עלה לכותרות פעמים רבות בשנים האחרונות, כמרבית השיחות סביבה נסובו אודות היותה עיר אידאלית למגורים. בירת ברלין השוקקת הפכה לאטרקציה לא רק עבור תיירים בעשור האחרון, אלא גם עבור משקיעים הבוחרים בה כדי להשקיע את כספם, בייחוד בתחום הנדל”ן.

למה ברלין אידאלית למגורים?

ברלין האהובה הפכה לאהודה בזכות כמה מאפיינים שהפכו אותה לאטרקטיבית במיוחד עבור מגורים. בראש ובראשונה עומדים המחירים הנמוכים של מוצרי מזון ומוצרי מחיה אחרים שמפחיתים משמעותית את ההוצאות החודשיות, ומאפשרים לחיות בכבוד ואפילו לחסוך כסף עבור שנות הזהב.

מלבד זאת, התשתיות המפותחות בעיר, החינוך המתקדם שבה – הן עבור ילדים צעירים והן עבור אלו שרוצים ללמוד באקדמיה וכן אינספור מקומות הבילוי הפזורים בבירת גרמניה הופכים אותה למקום שמשפחות צעירות רבות וגם רווקים מעוניינים לגור בו.

סיבה נוספת ומשמעותית להיותה של ברלין אטרקטיבית עבור מגורים היא המחירים הנמוכים של הדיור בעיר. דירות באזורים מבוקשים ברחבי ברלין עולות שבריר מהמחיר של דירות בארץ, מה שמאפשר לרכוש נכס בלי צורך במשכנתא, או בלי צורך בהון התחלתי גדול. בנוסף, המיסוי על רכישת דירה נמוך יחסית בעוד שאחוזי התשואה לאורך השנים גבוהים.

אם גם אתם מעוניינים לבנות את חייכם בברלין, או למצוא בה דירה להשקעה עבור אלו שרוצים בכך, חשוב שלא תיקחו כל הצעה שנקרית בדרככם. במקום זאת, היוועצו במומחה בתחום, כמו אורן קובי, שייתן לכם את כל המידע שאתם זקוקים לו עבור הרכישה שלכם. אורן קובי, איש נדל”ן בעל ותק וניסיון עם נדל”ן בחו”ל, סייע למשקיעים רבים וביניהם זוגות צעירים למצוא את הנכס המושלם עבורם בברלין, וליהנות לא רק מסביבת מגורים ותיירות מדהימה, אלא גם מנכס שמניב תשואה שנתית נאה שמאפשרת לחסוך כסף ולחיות בביטחון כלכלי.

Rate this post