כיצד להשתלב בשוק הנדל”ן האנגלי?

עם 55 מיליון תושבים ברחבי המדינה, ש-9 מיליון מתוכם גרים בבירתה לונדון, אנגליה היא מדינה מיוחדת בשוק הנדל”ן מבחירות רבות. ההגירה החיובית לתוך המדינה וכן הביקוש ההולך והגובר למוסדות החינוך שבה, אנגליה הפכה למבוקשת במיוחד בשנים האחרונות כשמשקיעים מבחוץ מתקבלים בברכה בכל הנוגע להשקעות נדל”ן.

כיצד תוכלו להשתלב בשוק הנדל”ן האנגלי?

לצד הביקוש ההולך וגובר לנדל”ן באנגליה, מחירי הנכסים במדינה הולכים ועולים אף הם, מה שעלול להוות אתגר עבור משקיעים מבחוץ. אם גם אתם שוקלים לרכוש נכס להשקעה במדינה הפורחת, עליכם לדעת כמה דברים מראש שיאפשרו לכם לבצע בחירות חכמות ולהיות בעלים של מקור לתשואה גבוהה.

הדבר הראשון שחשוב לדעת בכל הנוגע לבחירה של נכס להשקעה באנגליה הוא החשיבות של מיקום הנכס. ברחבי לונדון ואזורים מרכזיים אחרים באנגליה מחירי הנכסים גבוהים במיוחד ודורשים הון התחלתי גבוה שאין לאנשים רבים. במקום להשקיע באזורים היקרים הללו, מומלץ להשקיע באזורים מתפתחים ברחבי אנגליה, כמו אלו שיש בחלקה הצפוני וגם בתוך לונדון עצמה שהולכים ונהיים מבוקשים עם הזמן. כל עוד האזורים הללו לא הפכו למרכזיים, ניתן לרכוש נכסים במחירים משתלמים במיוחד וליהנות מעלייה מתמדת בערכם.

מעבר לכך, בכל הנוגע לרכישת נכסים באנגליה, מומלץ גם שלא להתמקד בדירות למשפחות בלבד, אלא גם על דירות סטודיו לסטודנטים ולזוגות צעירים. גם משרדים וחללים דומים שניתן להסב לדירות מגורים הם אופציה ריאלית. הממשלה מעודדת ואף מקלה על אנשים שמעוניינים להסב חללים שאינם מיועדים למגורים לדירות, ולכן השקעה בהם יכולה להיות משתלמת במיוחד.

כדי לבצע את הבחירה הנכונה ביותר, חשוב להכיר לא רק את הקווים הכלליים של רכישת נכסים באנגליה, אלא גם את האזורים החמים להשקעה, חוקי המיסוי בהם והתשואה שהם עתידים להניב. עם איש המקצוע הנכון לצידכם, כמו אורן קובי, תוכלו לבצע החלטה מחושבת כזו ולהיות בטוחים שאתם בנתיב הנכון. עם אורן קובי, איש נדל”ן בעל ותק וניסיון בנדל”ן מעבר לים, ובייחוד באירופה, תוכלו להיות בעלים של נכס מניב ומבוקש במיוחד באזורים הנחשקים באנגליה, וליהנות מהכנסה ופרנסה פסיבית בכל שנה מחדש.