באילו מיקומים מרכזיים בבודפשט כדאי להשקיע?

הונגריה ספגה מהלומה בעת המשבר הכלכלי העולמי של שנת 2008, אך בשנים האחרונות היא מראה סימנים של התאוששות כלכלית מרשימה במיוחד, המתבטאים בתחום הנדל”ן בצורה בולטת. כיום מחיר של דירה באזור מרכזי בבודפשט היא 450,000 פורינט עבור דירה בשטח של 75-50 מ”ר (דירה קלאסית) ומחיר של 900,000 פורינט עבור דירה חדשה.

מדוע להשקיע בבודפשט?

בודפשט מהווה מוקד משיכה עבור תיירים וגם סטודנטים רבים מכל רחבי העולם שנהנים מכל מה שיש לעיר השוקקת להציע. רכישה של דירה באזורים נבחרים בבודפשט יכולה להניב תשואה גבוהה במיוחד (7%-5%), ולאפשר לכם לקבל הכנסה פסיבית מרשימה לאורך זמן. השקעות בנכסים בבודפשט כרוכות בלא מעט ביורוקרטיה, ולכן חשוב שתקבלו ייעוץ והכוונה על ידי מומחים בתחום, כמו אורן קובי, איש נדל”ן בעל ותק וניסיון בנדל”ן מעבר לים.

בודפשט – באילו מיקומים כדאי להשקיע?

כמו בכל עיר אחרת ברחבי העולם, יש בבודפשט מיקומים מבוקשים יותר ומיקומים מבוקשים פחות להשקעה, וכעת תוכלו להכיר אותם:

אם אתם מעוניינים לרכוש נכס שתוכלו להשכיר לטווח קצר, מומלץ לכם לרכוש נכס לאורך הרובעים 5,6,7,9,13. נכסים באזור הזה ממוקמים בחלקים הפנימיים יותר של מרכז העיר אשר נחשב לאזור מבוקש במיוחד.

מדוע כדאי להשקיע בנכס באזורים הללו? מסיבה פשוטה אחת – תיירים פוקדים את מרכז בודפשט בכל יום בשנה. חופשות באזור הזה הן זולות במיוחד, ותיירים מעדיפים לשכור דירה לנופש שלהם מאשר לשכור חדר במלון. נוסף על כך, מחירי הנכסים בבודפשט הם עדיין נמוכים יחסית לשאר האזורים באירופה, אף על פי שהמחירים בעיר עלו בשנים האחרונות.

בודפשט הפכה ל”יעד חם” בזכות התנועה הרבה שבה, ומגוון האטרקציות בעיר שמושכות אליהן מיליוני תיירים מדי שנה. על ידי בחירה מושכלת של נכס בבודפשט בעזרתו של אורן קובי, תוכלו לרכוש נכס משתלם במיוחד באזור מבוקש בבודפשט, שיניב לכם תשואה לטווח הארוך.